İlginizi Çekebilir

“HAİN SALDIRI KARŞISINDA MİLLETİMİZ DİK DURDU”

“BAYRAĞIMIZ OLMASA, ÜLKEMİZ OLMASA BİZİM SIĞINACAK BİR YERİMİZ YOK”

Aksu ailesi harabeye dönen evlerinin yapılmasını istiyor

Türkoğlu'nda yarım kalan tedavisi için yardım bekliyor

Türkoğlu'da hortum korkuttu

Fedakar annenin engelli çocukları için yol mücadelesi

BAŞKAN OKUMUŞ, YENİ PROJENİN STARTINI VERDİ

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesine Türkoğlu Belediyesi tarafından yapılacak olan 400 dönümlük Millet Bahçesi’nin çalışmaları başladı.

Türkoğlu’nun bütün sorunlarına hakim olan ve göreve geldiği ilk günden itibaren ilçedeki eksiklikleri belirleyerek çözüm için kolları sıvayan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, belediye hizmet binası, kent meydanı, Lojistik Merkez, Kapalı Cezaevi, eğitim binaları ve sosyal tesislerin yanı sıra sayılamayacak birçok projeyle Türkoğlu’nu Kahramanmaraş’ın 3. metropol ilçesi yapmak hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Okumuş, insan odaklı ve bulunduğu bölgeye can suyu olan projelerle ilçesinin her noktasını yatırımla zenginleştirmesiyle taraflı tarafsız bütün kesimin dikkatini üzerine çekerken şimdi ise İlçeye Millet Bahçesi kazandırmak için kolları sıvadı. Şekeroba Mahallesi’ne kazandırılacak olan 400 dönümlük Millet Bahçesi alanında incelemelerde bulunan Başkan Okumuş, buranın tamamlandığında bölgeye hitap edeceğini söyledi.

HEM İLÇEMİZE, HEM DE BÖLGE HALKINA HİTAP EDECEK

Millet Bahçesini bir yıl içerisinde tamamlayacaklarını ifade eden Başkan Okumuş, “Türkoğlu ilçemizin Şekeroba Mahallesi’ne yaklaşık 400 dönümlük Millet Bahçesi çalışmalarına start verdik. Daha önce spor kompleksi kazandırdığımız bölgeye, yarı olimpik yüzme havuzu, düğün salonu, bay ve bayanlarımıza hizmet edecek taziye evi, bol bol oyun grupları ve fitness aletleri, 5 km yürüyüş ve bisiklet yollarının olduğu ve binlerce ağacın bulunacağı 400 dönümlük Millet bahçesi yapıyoruz. Projemiz tamamlandığında hem İlçemize, hem de bölge halkına hitap edecektir” dedi.

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 1034.4 % -5,26
  • DOLAR 7,221 % 2,45
  • EURO 8,6245 % 2,64
  • ALTIN 478.145 % 3,54
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

“HAİN SALDIRI KARŞISINDA MİLLETİMİZ DİK DURDU”

Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin dördüncü yıl dönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu” dedi.

“BAYRAĞIMIZ OLMASA, ÜLKEMİZ OLMASA BİZİM SIĞINACAK BİR YERİMİZ YOK”

15 Temmuz gecesi Özel Harekât Daire Başkanlığına düzenlenen saldırıda şehit olan Özel Harekât Polisi Niyazi Ergüven'in Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yaşayan annesi Saadet Ergüven, “Vatanımız olmasa, bayrağımız olmasa, ülkemiz olmasa bizim sığınacak bir yerimiz yok” dedi.

Aksu ailesi harabeye dönen evlerinin yapılmasını istiyor

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yaşadıkları ev yıkılmak üzere olan aile yardım bekliyor.

Türkoğlu'nda yarım kalan tedavisi için yardım bekliyor

Kahramanmaraş'ta 2 yıl önce böbrek yetmezliği tanısı konulan genç kadının tedavisi maddi imkansızlıktan dolayı yarım kaldı.

KAHRAMANMARAŞ'TA EMEKLİ ÖĞRETMEN EVİNİN BALKONUNDA ÖLÜ BULUNDU!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinden Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesindeki Çokak Yaylası'na giden emekli öğretmen, evinin balkonunda ölü bulundu. Olayla ilgili 1 kişi tutuklanırken, 6 ay içerisinde emekli öğretmenin kızı ve oğlunun da öldüğü öğrenildi.

Türkoğlu'da hortum korkuttu

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde ortaya çıkan hortum korkulu anlar yaşattı.