İlginizi Çekebilir

KAHRAMANMARAŞ'TA BİR MÜDÜR DAHA GÖREVDEN ALINDI!

Kahramanmaraş'ta hırsızlıktan hapse mahkum edilen kadın yakalandı

KAHRAMANMARAŞ'TA KIZININ SAPIĞINI ÖLDÜREN BABAYA VERİLEN CEZA BELLİ OLDU!

Saadet teyze, ikinci şiir kitabı için sponsor arıyor!

100 bin TL değerinde cep telefonu aksesuarı ele geçirildi

Oğuz Yılmaz, Kahramanmaraş'ta konser verdi

KAHRAMANMARAŞ’TA BİR MÜDÜR DAHA GÖREVDEN ALINDI!

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’nın geçtiğimiz hafta görevinden alınarak yerine Artvinli Cemil Boz’un getirilmesi sonrası Dulkadiroğlu İlçe Müdürü Ali Aksu’da görevinden alındı.

Beden Eğitimi Öğretmeni ve eski Güreş sporcularından olan Ali İhsan Kabakçı, 2008 yılında dönemin İl Müdürü Ahmet Ak’ın yerine Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanmıştı. Kabakçı’nın göreve başlaması sonrası Kahramanmaraş şehir merkezi boşta olmak üzere bakanlık destekleri ile ilçelerde de spor tesisleri hamlesi başlatıldı. Yapılan başarılı çalışmalar neticesinde Kahramanmaraş gerek tesisleşme, gerekse lisanslı sporcu sayısındaki artışla Türkiye’nin sayılı illeri arasına girmeyi başarırken, geçtiğimiz hafta Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, görevden alınarak yerine İstanbul eski Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz getirilmişti. Kabakçı’nın görevden alınması kentteki birçok sevil toplum kuruluşları ve spor camiasının tepkisine neden olurken, Ali İhsan Kabakçı’nın ekibinde yer alan ve Dulkadiroğlu İlçe Müdürü olarak görev yapan Ali Aksu’nun da görevden alındığı yerine Yozgat’ta İlkokul öğretmenliği yapan ve hiçbir spor geçmişi bulunmayan Ahmet Başaran’ın atandığı öğrenildi. Görevden alınan Müdür Ali Aksu proje uzmanı olup Gençlik Spor adına yapılan birçok projede imzası bulunuyor.

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 89085.1 % -0,62
  • DOLAR 6,7067 % 0,03
  • EURO 7,3509 % -0,2
  • ALTIN 341.778 % -0,4
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

BAŞKAN OKUMUŞ, YENİ PROJENİN STARTINI VERDİ

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesine Türkoğlu Belediyesi tarafından yapılacak olan 400 dönümlük Millet Bahçesi'nin çalışmaları başladı.

KAHRAMANMARAŞ'TA BİR MÜDÜR DAHA GÖREVDEN ALINDI!

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı'nın geçtiğimiz hafta görevinden alınarak yerine Artvinli Cemil Boz'un getirilmesi sonrası Dulkadiroğlu İlçe Müdürü Ali Aksu'da görevinden alındı.

KAHRAMANMARAŞLI HİZMETKAR MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI!

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı'nın görevinden alınarak yerine İstanbul eski İl Müdürü Artvinli Cemil Boz'un getirildiği öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta hırsızlıktan hapse mahkum edilen kadın yakalandı

Kahramanmaraş'ta hırsızlıktan yakalama kararı ve kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kadın polis ekiplerince yakalandı.

KAHRAMANMARAŞ'TA KIZININ SAPIĞINI ÖLDÜREN BABAYA VERİLEN CEZA BELLİ OLDU!

Kahramanmaraş'ta kızını taciz ettiği gerekçesiyle Tamer Çetin'i öldürdüğü öne sürülen Kadir Işık, 12 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. Duruşma sonrası Işık'ın yakınları karara tepki gösterdi.

İnşaatın 5'inci katından düşen Kahramanmaraşlı işçi vefat etti!

BURDUR'da çalıştığı inşaatın 5'inci katından düşerek ağır yaralanan işçi Hakan Çinpolat (29), hastanede yaşamını yitirdi.